• |
ide | kryesore

KAS rrëzon ankimimin e grupit të Berishës, PD e Bashës regjistrohet për garën e Kukësit

Lajme, Të funditKomisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve rrëzon kërkesën e bërë nga grupin ish-Kreyminsitrit Sali BErisha për t’u regjistruar në zgjedhjet 24 shtatorit në Bashkinë Kukës.

KAS ka pranuar kërkesën e Prtisë Demokratike, duke mos pranuar Emri Vatën nga “BF” për të garuar.

Koalicioni “Bashkë Fitojmë”, depozitoi ditën e sotme kërkesën që në garë të përfaqësoheshin nga Emri Vata.6 Comments

  1. Per nje gje Rama meriton respekt, per guximin per te lene popullin opozitar ose gjysmen e

    popullsise te paperfaqesuar ne nje sistem gjoja demokratik. Jo kushdo do ta kishte guzimin

    te poshteroje , te denigroje, ti menjanoje qindramijera zgjedhes te opozites, nga njera ane

    tu marre taksat dhe nga ana tjeter tu tregoje berrylin per te drejtat gjoja kushtetuese.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *