• |
ide | kryesore

Bajram Curri/ Rrjedh bombola e gazit, banesa përfshihet nga flakët

Arkiva, Lajme, Të fundit
BajramNjë banesë është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në lagjen “29 Gushti” në Bajram Curr, si pasojë e rrjedhjes së bombolës së gazit.

Mësohet se fatmirësisht nuk ka pasur viktima apo të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sakaq, forcat zjarrfikëse kanë bërë të mundur neutralizimin dhe shuarjen e flakëve, njofton News 24.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *