• |
ide | kryesore

Atentati me një viktimë në Vlorë, Berisha flet për rolin e Ramës

Arkiva, Lajme, Të fundit


Sali Berisha ka reaguar pas atentatit me një të vrarë në Vlorë. Në një postim në Facebook, Berisha shkruan se “Shqipëria është vend që ka hequr dënimin me vdekje, por Edi Rama ka liçensuar bandat për zbatimin e tij”.

“Përgjaket Vlora. Turizëm dhe ekzekutime. Rendi në duart e krimit! Ekzekutohet nga dy vrasës 41 vjeçari. Moto: Hëngshin kokat e njëri-tjetrit!

Të dashur miq,

mbrëmë u ekzektua nga dy vrasës 41 vjeçari. Si zakonisht, vrasësit u larguan në drejtim të paditur, dhe dogjën aty ku deshën makinën nga e cila qëlluan viktimën!

Policia njoftoi ministrin se banditët po i hanë kokën njëri-tjetrit, në përputhje me porosinë e “krim-ministrit.”

Shqipëria është vend që ka hequr dënimin me vdekje. Por Edi Rama ka liçensuar bandat për zbatimin e tij”, shkruan Berisha.


15 Comments

  1. Motërqirët vrasin njëri-tjetrin ,i fusin një të sharë Berishës,dhe pastaj shkojnë dhe i pijnë kafen e mortit viktimës së tyre.
   Racë e ndyrë!

   1. Pikes i ke rene ky moster, vrau Sokolin, Azemin, edhe shume te tjere, edhe nga ana tjeter, i bene hronj edhe ndonje lapidar

     1. Flm une skam moter, vetem grua si kunat qe te kam edi edhe ti, me nje fjale nqs une jam gruaqire, i bie qe ti te jeshe moterqire, prandaj respekt per kunatin, se ta mban motren ne pellemb te karit

      PS shume emreke edhe ti, apo edhe ti si kurv mashkull qe je mbane shume emra

   2. Ne kohe te Berishes shkonje per gjah dhe “vritesh vete” si Trebicka. Ne kohe te tij te vriste shteti si ne Gerdec dhe ne bulevard. Ky i din shqiptaret pa memorje apo flet vetem per sklleverit e vet ?

 1. Ultimatume komunistesh, e kush e japin keta bije kurvi te qorruar e trullosur nga droga qeveritare, e rushfetcit e vjedhjeve. Po ku keni fytyre, ju o fytyre nxire qe beni edhe ultimatume, ju ose ini bandite, atentatore , kriminele, ose pranojeni qe ini, e duhet te ini, bira kurvi.Per cdo gje sot flet realiteti , e jo shpifjet e qellimeshme per ta fshehur ate.Ne cdo dite nga nje denoncim, nga nje vjedhje, vrasje, droge, korrupsion, ju zagarrt lehes te sektit kerceni ne komente absurde, sikur nje here ta pranoni zullumin e qeverise bandite.Andaj kot nuk thone,, ini rrace kurvi, e kurveri e beni jeten, ska ilac qe tu beje te ndergjegjshem.

  1. ate qe po u ben edvin jevgjiti,Shqiperise,nuk ja ben dot as zoti.sa per patronazhistet e aktiviste,nuk ja vlen as ti shash.sufllaqja e dites e vota 5mij lek eshte shume.

 2. Injoranti, i ores15,23, , vella e pucet i bene e i ka thene Rama, e nese je i informuar gjeje se ku bie Vucidoli,,, po ta theme une,, ate e ke kryeministrin tone, qe eshte kurvi i politikes, hajdut, drogme, e pushti i LGBDse.Zagar, kur leh, te lehesh ne stan, matane ti thyejne dhembet Qen bire qeni.

 3. Kryminister Edvin shkerdhata
  Nadje drogaxhi,kryeminister t’xuni nata,
  Vlona t’ka votu,fat i keq per leberit
  Dore te lire i ke lane ti’a heqin kokat njeri tjetrit.

 4. Sekseri i kulles ne qender flet rreth kesaj qishtjeje!

  Po s’te mjafton nje kulle o teveqel?! O i babezitur!

  😅😅😅

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *