• |
ide | kryesore

VIDEO/ Ngacmoi LIVE gazetaren spanjolle, arrestohet autori

Arkiva, Lajme, Të fundit
gazetarenNjë person është arrestuar në Madrid pasi ngacmoi seksualisht gazetaren Isa Balado të televizionit spanjoll Cuatro teksa ajo raportonte drejtpërdrejt detajet e një grabitjeje.

Burri iu afrua nga pas dhe e preku në të pasme gazetaren pa thënë asnjë fjalë. Kur gazetarja, u përpoq ta largojë dhe tentoi të vazhdonte raportimin e saj, spikeri nga studioja e ndërpreu për ta pyetur se çfarë kishte ndodhur: “Më fal që të ndërpres Isa, por ai të preku nga pas?”.

Vajza dukshëm në siklet u përgjigj “po” duke bërë që kolegu i saj në studio të reagojë ashpër: “Nuk e kuptoj, a mund ta nxjerrësh këtë idiot në ekran, të lutem?”

Në raportimin e mëpasshëm të drejtpërdrejtë, gazetarja tha se personi në fjalë vazhdonte të ngacmonte të gjitha vajzat dhe gratë në rrugë. Spikeri në studio shpjegoi se kishte lajmëruar policinë.

Menjëherë më pas, Policia Kombëtare njoftoi se kishte ndaluar individin në fjalë duke nxjerrë edhe pamjet e arrestimit të tij. ©LAPSI.al5 Comments

 1. Ose mos eshte ndonje bajge e dhier ne Spanje nga kristaqo perdhunuesi , perpara se te ngordhe…
  Dmthn vella i gregut olses dhe ramutbushtrres.

  1. Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU.
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU.
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU.
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU.
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU.
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU.
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU.
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU.
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU
   Fuck EU

 2. Keqardhje per kete incident te gazetares spanjolle qe perjetoi live nje akt rrugaçërie, por veshja e gazetareve ne intervista, ne rruge apo ne studio, rrallehere eshte e pershtateshme me detyren dhe funksionin e tyre.

  Kjo eshte e dukshme ne studjot televizive, por do te dalloja si shembull pozitiv Eni Vasilin, e cila ka zgjedhur fjalen me peshe dhe respektin per te ftuarit dhe shikuesit…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *