• |
ide | kryesore

PAMJET/ Kapet i plagosur agresori në veri të Kosovës

Arkiva, Lajme, Të funditNjë person i plagosur është transportuar nga policia e Kosovës pas përplasjeve në veri të vendit. Në pamje duket se ai u soll me një makinë të blinduar dhe më, pas u transportua me një ambulancë.

Personi i plagosur ishte me uniformë ushtarake, por nuk u përket forcave të Kosovës. Një nga të pranishmit tha se i plagosuri bërtiste në gjuhën serbe: “Më dhemb këmba”.

Më pas u transportua edhe një tjetër i plagosur nga ana e agresorëve. Flitet se policia e Kosovës ka hyrë në manastirin e Banjskës ku gjendej grupi i armatosur. Zyrtarisht thuhet për 3 të vrarë dhe 1 të arrestuar.

Lajmi po përditësohet…

May be an image of 4 people May be an image of 3 people May be an image of 7 people May be an image of 1 person

 2 Comments

  1. Rripini per se gjalli , ska meshire per kta . As ata dhe te paret e tyre nuk ju kane meshiruar po ju kane therur dhe djegur ne shekuj. Merrini informacionet qe ju duhen dhe mos i dorezoni te gjalle .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *