• |
ide | kryesore

Në kërkim për atentatin me një të vrarë në Dukagjin, vetëdorëzohet një prej të akuzuarve…

Lajme, Të fundit
plumbaVetëdorezohet Edmond Nika në policinë e Shkodrës në lidhje me krimin e brendshëm në Dukagjin ku një i moshuar u vra dhe u plagos djali i tij.

Nika ka deklaruar në polici se; “nuk kam lidhje me ngjarjen dhe kam qenë gjithë ditën e djeshme në kamera”.

Mbrëmë u vra Zef Guri, 73 vjeç dhe u plagos djali i tij, Gjin Guri 46 vjeç, i cili ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore në spitalin e traumës në Tiranë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *