• |
ide | kryesore

Romeo Beckham rishkruan stilin ikonik të David

F1, Paparazzi
Romeo BeckhamIkona e sportit, seks simboli dhe guru i modës, David Beckham, me sharmin e tij të pashembullt, i ka krijuar vetes një hapësirë ​​në Olimpin e personazheve të famshëm më me ndikim në botë. Nga buzzcut deri te kupola britanike, evolucionet e tij të vazhdueshme të stilit kanë gjurmuar identikitin e një personazhi karizmatik që të gjithë, të paktën një herë në jetën e tyre, janë përpjekur ta kopjojnë. Megjithatë, pak mund të pretendojnë se ia kanë dalë, por, mes tyre, një emër spikat deri më sot: Romeo Beckham. Djali 21-vjeçar i David dhe Victoria nuk e ka fshehur kurrë admirimin e tij për të atin, duke rikthyer karrierën dhe zgjedhjet e tij stilistike hap pas hapi.

Para së gjithash, pasioni për futbollin i trashëguar nga babai.
David Beckham

I dyti i familjes Beckham luan si sulmues për Brentford B dhe, në fushë, shfaq me krenari mbiemrin e familjes. Dhe më pas, ai për modën, sigurisht që i ka kaluar nga nëna e tij por i përkthyer besnikërisht duke ndjekur stilin e Davidit.

Romeo Beckham

Në fakt, në më shumë se një rast, Romeo solli në skenë “kameo” të vërteta të babait të tij, duke shfaqur bojëra bjonde platini dhe stil flokwsh gjeometrike, syze dielli me lente me hije, vathë diamanti dhe gjerdan.

21-vjeçari, i cili gjithashtu ndjek karrierën e tij të modelingut krahas futbollit, i bëri homazhe stilit të David Beckham në të gjitha nuancat e tij, duke treguar kostumet tre-pjesëshe të një Lordi anglez, por edhe pantallonat e ngushta dhe pantallonat e gjera, duke na kthyer mbrapsht deri në fund të viteve ’90. Në fund të fundit, me veshjet e Davidit në dorë, do të ishte e pamundur të mos merrni frymëzim!

©LAPSI.AL
Marrë nga WhoopseeLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *