• |
ide | kryesore

Aksident me vdekje në Berat

Arkiva, Lajme, Të fundit
jetën, Bie nga kati i nëntë i pallatit, ndërron jetë 40-vjeçari në Durrës


Ngjarje e rëndë në Berat. Një 65-vjeçar i identifikuar si Axhem Oshafi, ka humbur jetën pasi është përplasur me motorin e tij, dhe aksidenti ka qenë fatal.

Policia e Beratit/ Informacion paraprak

Sot, rreth orës 14:30 në rrugën e fshatit Kutalli, Dimal shtetasi A.O., rreth 65 vjeç, duke drejtuar motomjetin e tij, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe si pasojë është përplasur me bordurën e trotuarit, anës rrugës.

Si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë shtetasi A.O.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *