• |
ide | kryesore

Aksident në Fier, shoferja përplas dy persona

Lajme, Të funditNjë aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fier. Automjeti tip “ëolzvagen” me targa AB 686 DM që drejtohej nga një grua ka përplasur dy shtetas.

Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe grupi hetimor.

Të plagosurit janë dërguar me ambulancë në urgjencën e spitalit rajonal Fier për të marrë ndihmë mjekësore.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *