• |
ide | kryesore

Merr flakë një makinë në Lezhë

Arkiva, Lajme


Një makine përfshihet nga flaket në lagjen “Beselidhja”. Nga flaket është djegur komplet një makinë tip “Volkswagen e cila dyshohet se ka pas dhe problemin teknik, ndërkaq një tjetër makine ka pësuar dëme si pasoje e djegies. Fatmirësisht ka shpëtuar pa dëmtime shoferi i automjetit


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *