• |
ide | kryesore

Plagoset me thikë 36-vjeçari në Sarandë, arrestohet autori

Lajme, Të fundit
Aksident në aksin Bilisht-Kapshticë, ka të plagosur


Një 37-vjeçar në Sarandë ka shkuar i plagosur në spital. Mësohet se Leonard Poci, ka shkuar në spital me goditje me thikë në qafë, shpinë e duar. 37-vjeçari po merr ndihmën e parë në Urgjencën e Spitalit të Sarandës. Ndërkohë mësohet se autori i plagosjes është, Dhimitri Terolli, 30 vjeç. Ai është përdorues i lëndëve narkotike, me precedentë penal për “vjedhje”.

Konflikti dyshohet se ka ndodhur për motive të dobëta. Ndërkohë mësohet se autori edhe i plagosuri janë persona me precedente penale dhe përdorues të lëndëve narkotike.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *