• |
ide | kryesore

Detaje nga Samiti i Procesit të Berlinit/ Rama dhe liderët e BE fjalime përshëndetëse

Lajme, Të funditDitën e sotme në kryeqytet do të mbahen punimet e Samitit të Procesit të Berlinit, gjë që shënon herën e parë që një samit i tillë mbahet jashtë kufijve politikë të BE-së.

Samiti do të nisë në orën 11:00, kur kryeministri Rama do të presë liderët që do të marrin pjesë në samit.

Ai zbuloi se pas pritjes, kryeministri Rama, kancelari gjerman Olaf Scholz, Presidentja e KE Ursula von der Leyen dhe Presidenti i Këshillit të Evropës Charles Michel, do të mbajnë një fjalim përshëndetës para nisjes së punimeve.3 Comments

  1. datlindjen e kriminelit ne piramiden per perjetsimin kriminelit po mbahet samiti, fasqja e zeze .

    Takime ceremoniale qe propogandohen nga propoganda , asnji perfitim , te gjitha aarritjet e medha jane Te qeverise paraardhese , LEVIZJA E LIRE ME DINJITET , ANTARSIMI NE ALENCEN E LIRISE NATO , ANTARSIMI NE TE GJITHA ORGANIZMET FINACIARE DEMOKRATIKE .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *