• |
ide | kryesore

PS shtyn seancat plenare/ Zbardhet mesazhi për deputetët e PS-së

Lajme, Të fundit


Ashtu siç e kishin paralajmëruar, deputetët e opozitës bllokuan sot punimet e Kuvendit.

Nëpërmjet një mesazhi dërguar deputetëve socialistë, kryetari i grupit informon se seanca e radhës është vendosur për të hënën e 30 tetorit.

Kolegë nuk do te zhvillojmë seancë këtë javë. Seanca e radhës , të hënën, më 30 Tetor, për çështjet e zgjedhësve. Vijojmë në ditët në vazhdim nëpër zona, me vendimet që u morën në mbledhjen e Grupit”, thuhet në mesazh.


10 Comments

  1. Deputetet i fusin ne kuvend njerezit dhe ata i nxjerrin nga aty. Nje proteste e tille sa here qe perjashtohet opozita do i bente minjte te mendojeshin dy here para se te perjashtonin opoziten.

 1. Ma kopjo emrin sa te dush e cirru sa te te haj palla me shkronja kapitale…

  Por prape humbesa do te mbeteni! 🤣

  Jeni te shpartalluar. Te shkaperdhyer! Te mbaruar!

  Tani vecse po degjeneroheni dita dites.

  Po zhyteni thelle e me thelle ne pusete! 🤣

   1. Se kemi me te gjate? !

    E ke fjalen per 10 vitet qe kane kaluar?

    Apo per 10 vitet qe do te vijne?

    Sa gjate eshte gjate per ju?!

    😅

    Po s’jeni ne vete o burr!

    Jetoni ne boten e endrrave.

    Keni humb kontakt me realitetin.

    Nuk arrini dot te perballeni me te verteten e trishte ndaj keni krijuar nje realitet paralel per te mbijetuar.

 2. “E papranueshme”/ Gjykata Europiane e të Drejtave të Njeriut refuzon ankesat e Francesco Becchettit kundër Shqipërisë,i japin kohe rithemelimit te foltore te gjejne gjuhen ndermjet salih karaxhicit dhe Gaz Geit

 3. Sa jam gezu kur erdhi demokracia. Bera dhe une pjesen time modeste theva ca xhama tek ish komiteti i partise. Qe atehere sjam gezu me.

 4. Kjo mund te jete qeveria me kurve qe ka patur ndonjehere ky vend i cuditshem . Nje hibrid midis kuqalasheve te kuq dhe leftisteve te mbaruar neper bote . Populli dele qe ka pranuar te jetoje me 200 mije leke ne muaj i pranon sepse ka hall se nuk di cfare te shofi ne tv po nuk dhane gje lajmet .

 5. Pa u larguar Sali Berisha nuk ka zgjidhje opozita sepse s’mund të fitojë një njeri që është larguar me një milionë shuplaka duke u rikthyer pas përçarjes së brendshme, pasi ka vjellë e ka akuzuar njerëzit e vet me lloj-lloj të ndyrash, të bashkohet me ta, ndërkohë që është dhe vet non grata, kjo është pa sens,” – u shpreh Mërtiri.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *