• |
ide | kryesore

Vetëhidhet nga furgonit i pasagjerëve, humb jetën gruaja në Peqin

Arkiva
Elbasan, gurore


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mëngjesin e sotëm në Peqin-Elbasan. Një grua ka hapur derën e furgonit të pasagjerëve, i cili ishte në lëvizje dhe është vetëhedhur duke gjetur vdekjen.

Viktima është identifikuar si Merushe Gjuzi 55 vjeçe nga Rrogozhina. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po dokumenton prova dhe dëshmi për të zbardhur shkaqet që çuan në këtë ngjarje të pazakontë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *