• |
ide | kryesore

Berisha: Dosja e SPAK, gënjeshtra dhe manipulime

Lajme, Të funditIsh-kryeministri Sali Berisha ka dalë sot në një konferencë për mediat dosjen e SPAK për hetimet për çështjen e privatizimit të ish-kompleksit Partizani, i ka cilësuar si gënjeshtra, shpifje të ulëta, manipulime monstruoze.

Berisha: Pasi u njoha me dokumentin pacavure të Ramës dhe SKAP-istëve deklaroj me përgjegjësi të plotë se kemi të bëjmë me një fletërrufe që në cdo paragraf shpreh dufet dhe urrejtjet e përrroit psiqik të Ramës, ligësinë e tij shpirtërore dhe të SKAP-istëve që ndajnë të njëjtin moral me të. Ajo është një kosh, me gënjeshtra, shpifje të ulta, manipulime dhe trillime monstruoze, faktojnë karakterin e pamoralshme, ndaj meje dhe Malltezit, vetëm se është dhëndrri im. Cilido që lexon pacavuren arrin këtë këto konkluzione.3 Comments

  1. Ik eee sal amon. Ik e gjysh se u flliqe ne pleqeri. Njeri nje grusht te shtriu si lop ne bulevard. Tjetri, ai Blinken te nxorri non Grata si lapangjoz. Tani te moren dhe pashaporten qe mos besh pis boten si leproz. Ik e klluf burr rri ne shpi se u bere gazi familjes e botes 🤦‍♂️

  2. me të dhënat e rezultuara gjatë hetimit, konfirmohet se në drejtim të llogarisë në Gjermani janë kryer transferta bankare nga llogaritë shqiptare të shtetasit Jamarbër Malltezi. Kofirmohet se nga llogaria e tij janë kryer 4 transferta në total, në vlerën 80 mijë euro për periudhën 08.09.2021-14.09.2021 me përshkrimin “Kalim për blerje apartamenti Desara Malltezi Rotterdam”.Serbi salih i konvertuar ne tropojanin karaxhic merret me grate neper konferenca e tv e tij,ky nuk ka lidhje me nje malsor shqiptar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *