• |
ide | kryesore

Gazment Bardhi njofton deklaratën për shtyp

Lajme, Të fundit
SPAK bardhiGazment Bardhi pritet të mbajë një deklaratë sot në orën 11:30.

Teksa për Berishën ka pasur zhvillime, pasi ndaj tij GJKKO ka caktuar masën ‘detyrim paraqitje’.

Bardhi ende nuk është shprehur për akuzat e SPAK ndaj ish-kryeministrit dhe dhëndrit të këtij të fundit, Jamarbër Malltezi.4 Comments

  1. Pasi krahu ushtarak në ministrinë e Mbrojtjes po refuzonte të firmoste me urdhër të Sali Berishës, Ord Bylykbashi në vitin 2009 ushtroi një kontroll shantazhues në Shtabin e Përgjithshëm të Ushtrisë të cilin e konceptoi dhe përgatiti Ilir Kadiu. Ky i fundit është punësuar në drejtorinë që drejtohej nga Oerd Bylykbashi prej Jamarbër Malltezit dhe më skandalozja ishte edhe vetë si ky trashëgimtar te trualli i “Klubit Partizani” e cila në fakt u ishte paguar nga Italia fashiste.

  2. hahaha, po foli ky mbarun hallet e Sales. Po me i merzituri nga te gjith ishte Qim Pela. Ska faj, ngelet pa buk. Ishte mesuar me shpenzime te larta luksi. Se merr njeri tjeter ne pun se vec gazetar nuk eshte Qimi. Eshte deshperuar shum.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *