• |
ide | kryesore

Aksident në Shkodër, shoferja përplas biçikletën, plagoset 56-vjeçarja

Lajme, Të funditAksident në Shkodër. Rreth orës 07:45, në lagjen “Tre Heronjtë”, automjeti me drejtues shtetasen me inicialet M. N., 34 vjeçe, ka aksidentuar shtetasen me inicialet Z. M., 56 vjeçe, që lëvizte me biçikletë, e cila u dërgua në spital, në gjendje jashtë rrezikut për jetën.

Me drejtuesen e automjetit po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *