• |
ide | kryesore

Britney Spears flet për Kevin Federline: Ishte i etur për famë

PaparazziBritney Spears ka folur për divorcin nga Kevin Federline. Në kujtimet e saj, The Woman in Me, ajo  pretendon se Kevin ishte i uritur për famë.

“Një herë ai erdhi vonë në shtëpi dhe më tha se kishte qenë në një festë”, shkruan Britney në libër. “”Justin Timberlake ishte atje!” Ai tha. “Lindsay Lohan ishte gjithashtu!” Kevin ishte kaq i magjepsur me famën dhe fuqinë.”

Ajo shtoi, “Në jetën time kam parë që fama dhe paratë shkatërrojnë njerëzit, dhe e pashë të ndodhte me Kevin. Në fillim kishim një lidhje shumë të fortë. Ai më bëri të ndihem sikur mund të shpëtoja nga gjithçka që ishte e vështirë në jetën time”.

Dyshja u martuan në vjeshtën e vitit 2000. Britney vazhdoi të mirëpriti Sean Preston në 2005 dhe Jayden James vitin e ardhshëm. Pasi u zbulua portreti i fëmijëve , Britney dhe Kevin “u larguan gjithnjë e më shumë”.

Këto janë vetëm disa nga bombat e shumta që Britney ndan në kujtimet e saj të reja, tani. Siç raportoi më parë ET, Kevin dhe gruaja e tij, Victoria, u transferuan në Hawaii me djemtë e tij dhe Spears në fillim të këtij viti. Këngëtarja pranoi këtë lëvizje në maj pasi Kevin e hapi këtë temë në fillim të këtij viti./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *