• |
ide | kryesore

Hasley dhe Avan Jogia konfirmojnë romancën

PaparazziHalsey dhe i dashuri i saj, Avan Jogia zyrtarizuan së fundmi lidhjen e tyre në Instagram.

Këngëtarja e “Colors” dhe aktori i “Victorious” morën pjesë në Javën e Modës në LA dhe ajo përkujtoi përvojën e tyre me disa foto të postuara në llogarinë e saj.

Është e paqartë se kur Halsey filloi të takohej me Jogia, megjithëse ajo u nda nga Alev Aydin në prill pas dy vitesh lidhje. Dokumentet e gjykatës të siguruara nga Page Six zbuluan se këngëtarja e “Without Me” ka kërkuar kujdestarinë e plotë fizike të djalit 2-vjeçar të saj dhe Aydin, Ender Ridley, më 5 prill. “Ata janë miq dhe po e rrisin djalin e tyre së bashku”, tha një burim për Page Six në atë kohë.

Këngëtarja konfirmoi romancën e tyre me Jogia-n në shtator, kur ata u panë gjatë një darke pas muajsh raportime, më e hershmja prej të cilave ishte në qershor, kur u fotografuan në Barcelonë. Para lidhjes me Hasley muzikanti ishte i lidhur me Miley Cyrus në vitin 2010 përpara se të takohej me Zoey Deutch për pesë vjet deri në ndarjen e tyre në 2017. Më pas, ai pati një romancë dashurie me aktoren Cleopatra Coleman nga 2017 deri në 2021./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *