• |
ide | kryesore

Berisha: Do të jem te Konferenca e Kryetarëve, bashkë me deputetët e opozitës

Lajme, Të funditBerisha ka njoftuar se do të jetë i pranishëm sot në mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve, e cila u shty për në orën 13:00.

Berisha tha për gazetarët se ai bashkë me deputetët e opozitës, do të jenë aty ku u thërret detyra, ndërsa paralajmëroi Ramën se ku është vetëm fillimi.

“Asgjë tjetër, ia dërgoi një organizate tjetër kriminale, siç është SPAK. I cili funksionon si i tëri nën këmbët e Edi Ramës, me fabrikime dhe falsifikime. Me lidhje me bandat dhe krimin. Dhe në këtë aspekt nuk ka habi se pse këta i drejtohen tani SKAP-it të partisë. I bindur të jesh ti, që demokratët janë të vendosur shumë kësaj here. I them Edi Ramës; ky është vetëm fillimi. Deputetët do të jetë aty ku i thërret detyra. Do të jemi të gjithë. Në krah. Deputetët do të jenë aty ku e kanë vendin. Beteja, betejë!”, tha ai.7 Comments

  1. Rama ka vjedhurnprona pa fund…cdo te thuash me kte koment ? Une jam nje nder ta qe me ka vjedhur pronen

   1. Ti ndajme gjerat.. Jam per idene qe Rama te shkoje sa me pare ne Burg dhe me shume bile, por Berisha nuk mund te abuzoje me opoziten duke motivuar politiken per pronat e Gites qe i ka vjedhur (se me djerse nuk i ka bere) me perkrahjen e Plakut.

    1. Po u godit një opozitar janë goditur të gjithë. Para se të bësh “respektuesin” e ligjit, e di që ti (dhe të tjerë si ty) e dini mirë që ky është një sulm ndaj Berishës për t’ja “futur” njëherë e mirë. Pastaj e kanë rradhën të tjerët.

     Mos kujtoni se na bëni për budallenj, por më vjen keq që ja ke shitur shpirtin dreqit. Ato gjëra kanë pasoja afatgjata.

 1. Tani filloi revolucionin ky, tani qe ju prek pasuria e vet. Se sa ishte prekur vec pasuria e shqiptareve revolucioni rrinte ne stand by.

 2. VIDEO/ Fjalimi profetik i Gramoz Pashkos për Berishën që në ’92: Koha do të tregojë të vërtetën, do përgjigjeni para ligjit,argita thote ky loqja ketu lart meqe eshte e bija e kriminelit serb salih dhe argita pjelle e Lirise me gjak serb dhe na doli te grida e salianjit per te mbrojtur babin serb salih,pse grida nuk e pyeti per Mikun serb fazllic qe merrte pjese ne mbledhjet e kom te sigurise ku kryetar ishte salih karaxhic berisha.miri te shkerdheu iliri

 3. Dokumentet/ Anëtari i KK të PD: Paloka me mijëra m2 prona në bregdet, me firmën e Ramës do ndërtohen resorte turistike strategjike,paloka thuthuqi resort strategjin ne spille te Plazhi i Gjeneralit spille,o cecene e shpellkare e kuptoni hallin e ketyre ju,salihu 64 katesh ne qender te tirones paloka ne spille me firmat e rames

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *