• |
ide | kryesore

Deputetët e opozitës bllokojnë edhe punën e komisionit të Ekonomisë

Arkiva, Lajme, Të fundit
DeputetëtDeputetët e opozitës kanë bllokuar edhe zhvillimin e veprimtarisë së Komisionit të Ekonomisë, i cili ishte parashikuar të niste në orën 15:00 të pasdites së sotme.

Ndërkohë, Parlamenti ka paralajmëruar seancë në orën 10:00 të ditës së enjte për të cilën, opozita ka paralajmëruar se nuk do të lejojë zhvillimin normal të saj.6 Comments

  1. Ka ardh absolutisht koha qe Levizja Saliste t’a ngreje nje nivel me lart opzitarizmin,
    e tashme te thyej jo vetem vazot, poshte, po edhe abazhuret ne tavan te parlamentit!!

    Keshtu i dridhen leqet Rame-mavive, Skapit madje dhe Amerik’s se Blinken’ve (jo pupullit amerikan – se ate e dum me shum se grate tona)

  2. Karagjozet e non grates, Bardhi mblodhi gjoja online ne mungese te plote te transparences Keshillin Kombetar te PD dhe e quajti shume te rregullt dhe vendimmarres. Komisioni i ekonomise se kuvendit ne kushtet e daljes nga fiqiri te deputet lehesve te non grates nuk mund tu mblidhka. Gallate dhe mjerim primitivesh.

  3. Dokumentet/ Anëtari i KK të PD: Paloka me mijëra m2 prona në bregdet, me firmën e Ramës do ndërtohen resorte turistike strategjike,paloka thuthuqi resort strategjin ne spille te Plazhi i Gjeneralit spille,o cecene e shpellkare e kuptoni hallin e ketyre ju,salihu 64 katesh ne qender te tirones paloka ne spille me firmat e rames

  4. Mallkimet dhe ofshamat e nenave dhe femijve që mbesin jetik të punëtorëve ne Hamburg qe lan kockat si mijra të tjer shqiptar në perendim. Ata ikin per buken e gojes juve gjynahet e zullumet ju zencin deri nw brezin e 5.

    PËRGJIGJIUNI

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *