• |
ide | kryesore

Gazment Bardhi: Nuk ka gardist që ndalon opozitën

Lajme, Të fundit
Këshilli Kombëtar i PD anulon zgjedhjet: Proces antistatutor!Gazment Bardhi tha se aksionet në vijim të opozitës do të jepen ditë pas dite.

“Çdo protestë që bëhet për interes të qytetarëve do t’i bashkohem gjithmonë. Grupi ka diskutuar për aksionin politik në vijim brenda dhe jashtë Parlamentit. Ditë pas dite do të njiheni me aksionin politik”, tha ai pas mbledhjes së grupit.8 Comments

 1. Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union

   1. Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union
    Fuck european union

 2. Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union
  Fuck european union

 3. Tym e flakë në Kuvend. Zjarr nga podiumi i partisë. Kercënime e shfryrje dufi nëpër mikrofona…, por qetësi nëpër rrugët e Shqipërisë. Stina vjeshtore e politikës ka hyrë më e gjallë se kurrë. Merita nuk i shkon askujt tjetër përveç…SPAKUT! Papritur hetimi i prokurorisë speciale mbi ish-kryeministrin Berisha,nuk ka bythQire me trim se Gazi i salihut

  1. O kari i karit të karit. Fuck Spak dhe ramen bashke me spakun. Me kerrcenime nuk shkon larg bythqirosh. Do te kthehet bumerang

  2. Spaku kerrcenon, kjo eshte e vetmja gje qe ben qe ju e cilesoni. Kshiqe ne pidh te semes te shkoi spaku spuku spoki

 4. Pastaj në fund të 30 minutëshit, dikush i kujton se duhet t’i çojë dhëndrit supë në burg, dhe se ajo vajza e pret të hënën në SPAK. Këtu Berisha harron që e ka përmbysur pushtetin dhe ulërin se do futet në grevë urie.

  Kjo është zgjidhje e mirë, se nuk ka nevojë që familja të çojë supë dhe në burg, dhe në grevë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *