• |
ide | kryesore

Aksident me vdekje në Kukës

Arkiva, Lajme, Të fundit
Aksident në Klos, humb jetën këmbësori, GreqiNjë aksident me vdekje është regjistruar në Kukës.

Një i vdekur e një i plagosur është në gjendje të rëndë.

Viktima nga Kukësi me iniciale A.M, i plagosuri S.H.

Kushtet meterologjike dhe lagështira e madhe në rrugë mendohet të jetë shkaku i aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *