• |
ide | kryesore

Aksidenti i rëndë pranë QSUT-së, makina kthehet përmbys

Lajme, Të funditNjë aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e shkuar afër QSUT-së në Tiranë. Një makinë është përmbysur në mes të rrugës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:00 pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”. Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *