• |
ide | kryesore

Mot i keq/ Autoboti përplaset me makinën dhe përmbyset në Librazhd

Lajme, Të fundit
Librazhd, autobot nafteNjë aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Prrenjas – Librazhd. Mësohet se një autobot nafte është përplas me një makinë. Për fat të mirë raportohet se nuk ka të dëmtuar në njerëz.

Shkak për këtë aksident është bëtë moti i keq dhe shpejtësia e njërit prej automjeteve. Boti është përmbysur dhe është shkëputur nga kamioni.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *