• |
ide | kryesore

Garda u mbylli portën, deputetët e opozitës hyjnë nga dritarja e Kuvendit

ArkivaEdhe pse Garda nuk i lejoi që të hyjnë në Kryesinë e Kuvendit, deputetët e PD kanë gjtur edhe zgjidhjen. Sic duket edhe në foto ata janë futur nga dritaret në brendësi të Kryesisë së Kuvendit.

Bëhet fjalë për deputetët Flamur Noka, Bledion Nallbati dhe Saimir Korreshi.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *