• |
ide | kryesore

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta shkon në SPAK

Lajme, Të funditKreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka shkuar sot në SPAK. Burime bëjnë me dije se ka disa çështje të hapura për Metën, siç është ajo për CEZ-DIA dhe lobimi në SHBA. Kujtojmë se kjo është hera e dytë që Meta shkon në SPAK. Ai foli për mediat para se të futej në ambientet e Porkurorisë së Posaçme dhe e cilësoi çështjen një telenovelë.

“Është telenovelë që është gjykuar 2 herë dhe është rihapur në 2019-ën nga një kallëzues i rremë, i cili është dënuar 2 herë nga gjykata për shpifje dhe një herë për dhunë në familje”, tha Meta.4 Comments

 1. Ore kush do e pyes edvina bythqirin per krimet e tija
  Per krimet e krristaqit
  Per krimet e spirokolekes
  Ky mut bir muti nip muti

 2. Eshte firuar nga fytyra, me keq se Berisha.

  Po fiket. Pak nga pak.

  Shoh fytyren e Rames nga ana tjeter.

  Shkelqen nga energjia

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *