• |
ide | kryesore

Nis seanca gjyqësore për Jamarbër Malltezin, kërkon shuarjen e masës së sigurisë

Lajme, Të fundit
GJKKO urdhëron sekuestron e pasurive të Jamarbër MalltezitNis seanca për Jamarbër Malltezin që kërkon shuarjen e masës së sigurisë.

Në nisje të seancës avokatët e tij kërkuan argumentin e përjashtimit të gjyqtares Irena Gjoka me argumentin e moszbardhjes në kohët të vendimit.11 Comments

 1. Nqs. afera “Partizani” do te kishte nje kopertine, ajo do te ishte fytyra e Malltezit ne kete foto.

  Ne mimiken e tij pasqyrohen saktesisht te gjitha karakteristikat me te cilat u “kopsit” kjo afere nga autoret.

  1. Cfaredo qe te kete bere ka marr pronen e tij.

   Ndonje pershkrim per fytyrat Mavi qe grabisin taksat e shqiptareve e tokat e te tjereve presim prej teje.

   Meqe je kaloresi i luftes kunder padrejtesive.

 2. O Ando nderoje sic e meriton superdhenderin patriotik dhe nxirre me foto me kapele kaubojsi se eshte gati per revolucion alla Haxhiqamil.

 3. burg burg per ata qe marrin pronen e vet!

  Jepja o vlla dulakut per 1 euro, xhackes, per 1 euro, alabarit per 1 euro, dhe karlo bollinos me 1 euroe

  Por , qe pronari te marre pronen e vete, te strehoje pa lek uzurpuesit, te dhuroje toke per shkolle dhe ta marre karlo bollino me 1 euro , pronari duhet te futet ne burg , rama dhe bollino te gezojne pronen e te tjereve!

  me ardhjen e afrikaneve te pkaten patronazhistet do kenaqen se do ken dhe kar pa lek ,

 4. Pronen ta marri vetem dhendri Berishes. Kjo eshte logjika e te pjedhurve militante te Sali Kulles. Ndersa tallja, grabitja e prones se mijrave pronareve per foltoristet nuk ka asnje ndjeshmeri, biles thone mire ja beri.

 5. Raporti vjetor i Bashkimit Evropian për Shqipërinë ka paketuar me fjongo rozë një ndër fiaskot më flagrante mediatike të vitit, ku agjencia BIRN (Reporter.al) nëpërmjet një shkrimi të vulosur nga gazetarja Ola Xama, keqinterpretoi dhe spekuloi mbi një raport të IFC-së të prezantuar nga Veliaj për zgjidhjen e çështjes së trajtimit të mbetjeve.Lajm i ri i rrezohet kerkesa dhendrit te salihut,qendron ne burg

 6. Malltezi ka bere dy krime te tmerrshme qe meritojne se paku dy denime te perjetshme .

  Se pari eshte lidhur ne martese me te bijen e Sali Berishes

  Ae dyti ka rimarre pronen pronen e tij pas 70 vjetesh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *