• |
ide | kryesore

Protestë kundër heshtjes së institucioneve për 3-vjeçaren e dhunuar në kopësht

Arkiva, Lajme, Të funditQindra qytetarë dolën në protestë pasditen e kësaj të enjteje përballë Ministrisë së Arsimit, kundër heshtjes së institucioneve pas dhunimit të 3-vjeçareje në kopshtin e palicensuar në Tiranë. Sot është arrestuar edukatorja që i theu këmbën të miturës, Majlinda Dehima por ngjarja u tentua të mbulohej nga heshtja. Jo vetëm nga policia që kërkoi të fshihte pamjet e ngjarjes por edhe nga Ministria e Arsimit që kishte lejuar një kopësht pa licensë në Tiranë.

 3 Comments

  1. QIJA ROPT
    DONIT SORRRROS BYTHQIRIN MBAJENI TASH

    POPULL KAR PROTESTON PER NJE GRUA PSIQIKE DHE NUK PROTESTON NDAJ PSIKOPATIT TE SORRRROSIT

  2. SHQIPOT HIPOKRITE
    NE PALESTINE CIFUTIZMI KA VRARE MBI 5000 FEMIJE
    EDHE KARAT HESHTIN

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *