• |
ide | kryesore

Roma në panik/ Luani arratiset nga cirku dhe endet rrugëve të kryeqytetit italian

Arkiva, Lajme, PlanetNjë luan është arratisur nga një kafaz cirku dhe është endur për 5 orë në rrugët e Ladispolit. Kafsha u filmua teksa ecte nëpër rrugë nga banorët e shumtë.

Luani 'arratiset' nga cirku, 5 orë gjueti në rrugët e Ladispolit

Përpjekja e parë për kapje u bë rreth orës 15:00, midis rrugës Mediterraneo dhe Nicosia. Kafsha arriti të shpëtonte dhe ka vijuar të terrorizojë banorët, të cilët u ngujuan në shtëpitë e tyre.

Luani u kap më pas rruges teksa dukej se po kthehej në cirk. Në momentin që u qëllua me një shigjetë qetësuese ai ndodhej vetëm 500 metra larg cirkut.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *