• |
ide | kryesore

Denoncimi i Berishës/ Grushte mes Mark Frrokut dhe Gjon Gjonajt në Pukë

Arkiva, Lajme, Të fundit
FrrokuSali Berisha publikoi një mesazh të një personi që pretendon se ish-deputeti i PS, Mark Frroku, ka goditur me grushte nënprefektin e Pukës, Gjon Gjonaj.

Sipas Berishës, kjo ka ndodhur gjatë mbajtjes së aktivitetit “Sofra e Pukës”, dy ditë më parë.

Postimi i Berishës: 

Prishin Sofrën e Pukës! Përleshje midis bosëve të partisë së krimit.

Ish-deputeti i PS, Mark Frroku godet me grushta nën prefektin e Pukës Gjon Gjonaj, ish-kryetarin socialist problematik të Bashkisë së Pukës.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital.

Pershendetje doktor, para dy ditesh u mbajt Sofra e Pukes nje feste tradicionale e rrethit Puke ku mblidhen qytetar dhe zyrtar e politikan te te gjithe spektrit politik te Pukes ose me origjine nga Puka dhe te rretheve fqinje. Por kesaj here Sofra e Pukes u permbyse sepse ne nje sherre midis eksponentve te Partise se Krimit Ish deputetit Mark Frroku dhe nenprefektit Gjon Gjonaj ish kryetar i Bashkise Puke , te cilet u kacafyten me njeri tjetrin dhe ish deputeti i PS Mark Frroku e leshoj per toke me grushta nenprefektin dhe ish kryetarin e Bashkise Gjon Gjonaj. Palet nxoren revolet por nderhyrja energjike e te pranishmeve shmagu gjakderdhjen ne festen tone popullore. Mediat e kane censuruar plotesisht lajmin ju lutem bejeni publike por anonim.7 Comments

 1. Lexoj: Berisha, Mark Frroku, Gjon Gjonaj…

  Pra muhabete Malokesh!

  Muhabete Shpellaresh!

  Viti 2023!

  What the Fucking Fuck!

  Ca iken pertej Kanalit te Otrantos.

  Ca te tjere e paguan lirine duke u rikthyer ne shpellare.

  Historia e trishte e shqiptareve…

 2. Haha 🤣 cfare lajmi, ky hajduti me një familje mafjoze, flet për grusha në PUKË? Por ka harrue që vet në mes të Tiranës duke i parë e gjith bota, jane rra me leva, hujë dhe duke i hjelle tymra helmus njëri tjetri. Kotë nuke thone hajduti bertet kapeni hajdtin. Çfre ironije

 3. o qelbanik, ti qe nuk le shkrim pa justifikuar robqirin Rama per te afrikanizuar shqiperine e duke na thene ne rraciste, ne nje kohe kur ti or moterqire i etiketon me term pezhorativ gjysmen e shqiptareve ? Ti je per te qire robt te gjithe ato qe ti i quan “maloke”. Dhe nga frustrimi qe ke per ta, mesa duket ajo gje ka ndodhur! Ndyresire njeri. Ti mund te flasesh shqip, por ti ske lidhje me Shqiperine e shqiptarine.

  1. Qe non grata ka vetem hallin e tij dhe pasurive të familjes së tij, këtë e mori vesh e gjithë bota në këto dy javë ku si nje frikacak i fshihet drejtësisë.

   Kush është i pafajshëm, nuk ka frikë por përballet me drejtësinë.

   E turpshme që njësoj si terroristët që përdorin civilët për të fshehur kokën, Non Grata, përdor demokratët për hallin e vet.

 4. Se mos është gjë e re. Kriminelët nuk mund të rinë pa akte kriminale. E pamundur. Dhe te rilindja janë aq shumë saqë nuk bën me lajm!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *