• |
ide | kryesore

Makina përplas biçikletën, lëndohen dy të mitur në Shkodër, nën hetim një 31-vjeçar

Lajme, Të fundit
Kamëz, KorçëNjë aksident me pasojë lëndimin e dy të miturve ka ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Shkodrës. Një automjet, i cili drejtohej nga një 31-vjeçar ka përplasur një biçikletë, tek e cila ndodheshin dy të mitur.

Pas aksidentit, të miturit janë shoqëruar menjëherë në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Drejtuesi i automjeti është proceduar në gjendje të lirë, ndërkohë grupi hetimor po kryen të gjitha verifikimet për ngjarjen.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *