• |
ide | kryesore

Digjet një furgon gjatë natës në Vlorë

Lajme, Të funditNjë furgon është përfshirë nga flaket gjatë natës në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01.00 të mesnatës. Policia ka rrethuar zonën dhe ka nisur verifikimet për identifikimin e shkaqeve.

Paraprakisht dyshohet se nga flakët ka pësuar dëme edhe një automjet tjetër. Furgoni i djegur është në pronësi të një firme uji.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *