• |
ide | kryesore

Përfshihet nga flakët furgoni në Vlorë, detajet e para

Lajme, Të funditNjë furgon ëshët përfshirë nga flakët gjate nates ne Vlore.

Ngjarja ka ndodhur rreth ores 01.00 të qytetit bregdetar. Policia ka rrethuar vendin dhe kane nis hetimet për shkaqet e zjarrit, nëse ka qenë i qëllimshëm apo jo.

Dyshohet se nga flaket ka pesuar deme edhe nje automjet tjeter. Furgoni i djegur ne pronesi te nje firme uji.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *