• |
ide | kryesore

Shqipëria siguron zyrtarisht Euro 2024, kuqezinjtë përsërisin historinë

Arkiva, Lajme, Të funditShqipëria arriti të kualifikohet në Euro 2024 për herë të dytë në historinë e vendit, pas barazimit 1-1 ndaj Moldavisë në Stadionul Zimbru (Chişinău), takim ky i vlefshëm për grupin E.4 Comments

  1. ia shqeu breket berishes moldavi
    dhe shqipot lane parate me dyshin e shqiperise krenare

    lame lesht por jemi ne evropian = gezim jevgu

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *