• |
ide | kryesore

‘Tempulli’ në Shkodër, shpërndanin drogë, 3 të arrestuar dhe 1 në kërkim

ArkivaTre persona kanë rënë në pranga ditën e sotme në Shkodër. Mësohet se tre të rinjtë shpërndanin drogë në zona të ndryshme të qytetit verior. Aksioni është bërë në kuadër të operacionit Tempulli.

Në pranga kanë rënë Shaban Emini, 21 vjeç, Sabjan Qekaçi 20 vjeç dhe i mituri me inicialet dhe K. S., 17 vjeç. Po ashtu një person i katër është shpallur në kërkim.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *