• |
ide | kryesore

Bardhi njofton mbledhjen nesër të grupit parlamentar të PD

Lajme, Të fundit
gazment bardhiGazment Bardhi mbledh nesër grupin Parlamentar të Partisë Demokratike.

Demokrati mësohet se iu ka dërguar një mesazh kolegëve të tij se mbledhja do të mbahet në orën 13:00.


“Nesër, e enjte, në orën 13:00 do të zhvillojmë mbledhjen e Grupit Parlamentar në sallën e grupit në Kryesinë e Kuvendit. Ju falenderoj!
”, thuhet në mesazhin e Bardhit.2 Comments

  1. Bëmat e kamikazes’ Iliriana Olldashi që liroi dhëndrin e Berishës, la në burg deri në vdekje Enver Shehin për evazion fiskal, liroi drejtorin e LSI, Dashamir Xhikën, Lefter Koka dhe Lefter Alla në qeli edhe pse në gjendje të rëndë shëndetësore!

    Gjyqtarja Iliriana Olldashi, me një vendim të dyshimtë dhe në konflikt interesi,shkoni shpellkare te foltores bashke me salihun ne takim me bythqirin Gazmend.

  2. e ndihmoi Rama dhe kesaj rradhe Salike Bejler Kullen nepermjet kamikazes se vet, Iliriana Olldashi. Sa te thella paskan qen keto pun. Trekendeshi i bermudeve qendron i fort e i bashkuar. Militantet ndihmojn ne krijimin e nje klime konflikti per tu treguar te huajve qe keta jan armik deri ne vdekje, por kur vjen puna te gjerat e rendesishme behen bashk dhe mbrojn fort njeri tjetrin. Posht trekendeshi i bermudeve Sala-Rama-Meta.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *