• |
ide | kryesore

Dëshmia e Erzen Breçanit në gjyq: Jam në burg prej djalit tim, s’kam prova me çfarë merret ai

Lajme, Të fundit“Nëse jam në burg jam prej djalit. E kam këshilluar të mos merret me gjëra të paligjshme. Nuk e di çfarë ka bërë, nuk kam prova me ça merret im bir. Vetë i kam shërbyer këtij shteti ku kam vënë edhe jetën në rrezik”.

Kjo ka qenë dëshmia e Erzen Breçanit në gjyq, i arrestuar dy ditë më parë në një operacion të SPAK.

Kjo e fundit goditi një grup të trafikut në drogës, ku ranë në pranga 4 persona dhe janë shpallur në nërkim 6 të tjerë, mes tyre djali i Breçanit dhe Ervin Mata.

Eralb Breçani akuzohet për trafik ndërkombëtar droge. Sakaq Erzen Breçani akuzohet për përkrahje të autorit dhe pastrim parash.9 Comments

 1. Jo more, paske vene jeten ne rrezik….?
  Nuk e di ça ka bo çuni, ose djali….. ?
  Ke fol njesoj si ky i gjati i shtremet qe ja hane dardhat mas shpine… o surratqen
  Po ti je nje kelysh komunisti dhe nje i kuq flake, ta dine mire origjinen tropojanet e kuksianet, e sigurisht edhe ketu ne Tirane.
  Po ne Valbone sa jete jane rrezikuar prej maskaralleqeve te tua, prej dhunes tende…..?
  Kur them i kuq flake ska nevoje per komente, sepse te marresh leje nga i gjati per HEC ne nje zone perle, do te thote te jeshe pjelle e te kuqve….. Burgun hak dhe pak e ke

  1. Po ju o bythqira keni rrasur tjetrin ne burg per nje seqe rab, dhe nuk e di se car ben djali?! PoliceLetyrashkerdhata.

   1. Fatmir Xhafa, vellai i agron i xhafes. Ceshtja Babale!

    e futen gje ne burg fatmirin per moskallzim krimi ?????

    dhe ki parasysh qe Agron XHAFA ishte i DENUAR ME VENDIM TE FORMES SE PRERE!!!!

    cuni i erzenti akoma nuk eshte denuar, kshu qe erzeni esthe akoma larg

    Pyetja eshte pse merren me erzenin dhe jo me cunin e luan Mates nje nga perkrahsit e rames qe nga koha e bashkise

    Ju kujtohet kur Rama vuri si barrikade te gjithe deputetet e PS per te mbrojtur nga prishja pallatin e kunatit te nje deputeti te tij, Dash Pezes, pas Hotel Tirana? Autoritetet konstatuan se pallati ishte ndertuar ne shkelje te ligjit me leje te Rames‎ duke zaptuar prone publike, nje rruge. Deputetet bllokuan policine dhe INUK (INUK i Rames sot ta prish pronen me dinamit) dhe nuk lejuan qe ta prishnin. Interesi privat i Rames dominoi mbi interesin publik.

    Cuni i ktij eshte ervini, ca lidhje ka rama me ervinin???

  2. O Laci!! Bukur e ke por do të dija si do beje ti po të ishte djali jot nëse ke ose vëllai nëse je i ri. Kërkush nuk e bën hasha robin e shpisë dhe kjo është me kanun e ligj dhe nuk ka përgjegjësi penale. Mos i hiq kaq i ndershëm sa nuk je!!

 2. Ajeti: …Erdh ai Luani po pra, për kry të fëmijëve i thash ti qi fmi e ça ke do ta thej kapak e kreve i thash, robqir, e ke bo i dom i thash e di mirë ku e ke bo i thash po mos kujto se, jo unë kam letra për Amerikë tha, mi gëzosh ato letra thash deri atëherë ku i dihet thash…Pse i shiti salihu grupin qe i financonte protestat e foltores ku me e dhunshmja ishte ajo ne seline e Pd,shpellkaret e salihut e thonin me mburrje qe salihu nuk i shet njerzit e tij,po sot pse salihu ka heshtur?????

 3. Nga sa degjoj eshte nje prind qe e ka henger nga fmia, kot sthone cfare te Ben fmia sta Ben perendia. Persa I perket pastrimit te lekve te pakten hidrocentral ka bere Jo pallate e kulla vk

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *