• |
ide | kryesore

A do ta bllokojë Greqia Shqipërinë në BE për Belerin? Rama: Mundet, por çfarë pastaj?!

Arkiva, Lajme, Të fundit
RamaDuke folur për gazetarët këtë të premte, Edi Rama iu përgjigj pyetjes nëse Greqia mund të vendosë veton për pengimin e rrugës së Shqipërisë drejt BE, nëse nuk zgjidhet “çështja” Beleri.

Ai tha se nuk preferon që të përgjigjet për diçka që ka ndodhur duke shtuar se edhe mund të ndodhë.

“A mundet Greqia të bllokojë? Po edhe mundet. Po pastaj? Nëse do ndodhë, kur të ndodhë do të dëgjoni komentin tim, s’kam pse bëj një koment para se diçka të ndodhë. Jetojmë në një botë ku secili ka të vetat”, tha ai.

Lexo më tej: Pas vizitës në thertore “bëhet i gjallë” Basha: Rama e tregoi së kë do në krye të opozitës 14 Comments

 1. Dmth mplasi kari!

  Bastard komplet

  Ky popull kurvë e ka hak ramën , bile bile do dhe më keq, do lali erin

 2. Do te doja shume qe Greqia te punoje qe shqiptareve t’u rikthehen vizat per BE pasi vetem ata qe kane e ikur ja shkerdhejne pragun ketij bastardi pa limite pislleku!

  1. O moterqir, Greqia eshte shtet gabelesh dhe nje shtet qe punon nen rrogoze kunder shqiptareve.

   Pavaresisht se kush Eshte Rama, Beleri eshte nje terrorist robqir qe duhet te ishte me kohe mbrapa hekurave.

   Kjo nuk eshte nje ceshtje e Rames, por e shqiptareve.

   O bythqira dhe Kara me 2 sy!

   1. Pika që nuk të bie ty idioti që quan shtet gabelësh Greqinë, më mir gabel në greqi se mut si ti në shqipëri

   2. O kar qe shan te tjeret. E para duhet te kuptosh se Beleri po akuzohet dhe mbahet ne burg per tentative blerje votash , per 400 € e thene shkurt . Nese ke ti api Edi apo kush tjeter fakte per Terrorizem apo vrasje merrni guximin ta PADISNI ne SPAK apo ne Amerike po te doni dhe SPAK ta akuzoje per terrorizem apo vrasje apo ku di une. E kupton dallimin o plehre e pa tru. Sa kohe qe ai mbahet per 400 € , tentative blerje votash , kete do komentojne edhe shqiptaret edhe Greket. Ato tjerat jane propagande gazetash qe zotrrote e kullufit pa e pertyp fare.

   3. NSDAP= Palle Kari!

    Ka 12 vjet ne pushtet, nese paska bere krime Beleri, pse nuk ngiti kurre akuze per krime Paulini? Por, Beleri u be “i rrezikshem” vetem pasi kandidoi perballe Rilindjes dhe fitoi Bashkine.

    Mendo ca kari je, qe shumzon vullnetin e zgjedhesve qe kane zgjedhur me vote kryesbashkiakun e tyre, dhe cohet nje skizofren Kryeminister thote, e keni zgjedh ju, por sdua une! E kupton sa rende je o kokrra bythqirit qe tuan te tjeret ashtu?

  2. Ore ky popull do lali erin

   Ca vizash! Nese rama i la si legen pensionistet , me 190 mijë lekë në muaj , lali eri ka për ti lënë pa pension fare.
   E te shohesh si do shqyhen me njeri tjetrin pensionistet, jo ti merr 1 herë në vit pension dhe merr 1 mijë lekë më shumë , jo i thote tjetri merr ti 1500 lekë .!!

   Popull kurvë

 3. Heshtin shoqatat/ Berisha kërcënon gazetarin Artan Hoxha: Do përfundosh aty ku e kanë vendin Bajrët!O kasolle ku na mblodhe jane keto komente te ceceneve ketu lart

  1. cfare do te thote “cecen” o fare e prishur komuniste.ne Shqiperi jemi te gjithe vellezer e shih stadiumin se cfare kendon.si kendon zan caushit,por Adem Jasharit.pty rrace shkerdhato- komuniste.

  2. E po pastaj thote bastatdi .Se vete me gjith sektin e vet se ka problem levizjen kurse ne te tjeret trim gjith frike mos te na kaloj 3 mujorshi

  3. ‘Cecenet” te shkerdhejne robt pike se pari. Pike se dyti, Berisha ka thene nje gje te vertete qe e dine te gjithe ” Artan Hoxha eshte nje papagall i bandave qe e paguajne per PR qe u ben”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *