• |
ide | kryesore

I dehur në timon dhe pa patentë, Balotelli pëson aksident të rëndë

Lajme, Të funditSulmuesi i Adana-s, ka dalë nga rruga duke pësuar një aksident të rëndë automobilistik, kjo duket qartë teksa shihet makina e tij, e bërë copë-copë, pamje me të vërtetë të frikshme. Balotelli u përplas në rrugën e Brescia-s teksa dyshohet si po drejtonte makinën në gjendje të dehur.

Balotelli doli pozitiv në testin e parë të alkoolit, por më pas e refuzoi duke bërë që t’i tërhiqej patenta, por në atë moment nuk e kishte me vete. Për fat të mirë, sulmuesi “azzurr” doli pa dëmtime serioze nga ky aksident.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *