• |
ide | kryesore

Rrëzohet kërkesa e Berishës për shuarjen e masës, lihet në ‘detyrim paraqitje’

Arkiva
FrrokuGjykata e Posaçme e Apelit kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka lënë në fuqi masat e sigurisë ndaj Sali Berishës, përkatësisht ajo e detyrimit me paraqitje dhe ndalimit për të dalë jashtë vendit.

Ka qenë gjyqtarja Iliriana Olldashi, e cila ka lënë në fuqi masat e marra më herët ndaj Berishës.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *