• |
ide | kryesore

Grabitet një argjendari në Kamëz

Arkiva, Lajme, Të fundit
Plagoset me thikë një i ri në ElbasanNjë argjendari është grabitur këtë të martë në Kamëz. Nga informacionet paraprake, mësohet se bëhet fjalë për argjendarinë “Marsi”.

Sakaq, raportohet se hajduti ka marrë disa bizhuteri floriri që ndodheshin mbi tavolinë për shitje.

Ndërkohë, policia ka ngritur në vendgjarje një grup hetimor për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *