• |
ide | kryesore

Këmbimi valutor këtë të martë, 28 nëntor

Lajme, Të funditPak ndryshime janë evidentuar në tregun e këmbimit valutor shqiptar këtë të martë. Sot euro do të blihet me 102.3 lekë dhe do të shitet me 103.3 lekë. Një dollar amerikan do të blihet me 93.4 lekë dhe do të shitet me 94.6 lekë.

Paundi britanik do të blihet me 117.3 lekë dhe do të shitet me 118.5 lekë, dërsa franga zvicerane do të blihet me 105.4 lekë dhe do të shitet me 106.7 lekë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *