• |
ide | kryesore

Kosovë/ Babë e bir plagosen me armë zjarrι

Lajme, Të fundit
Babë e bir plagosen me armë zjarri në KosovëNjë ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e kësaj të marte në Kosovë. Mësohet se babë e bir në Pejë janë plagosur me armë zjarri. Policia njofton se është arrestuar autori i dyshuar. Dy të lënduarit ndodhet në spital duke marrë mjekim.

“Pejë / 27.11.2023 – 07:15. Dy meshkuj kosovar (babë e bir), kanë mbetur të plagosur gjatë një incidenti ku është përdorur edhe arma e zjarrit. Të lënduarit kanë pranuar trajtim mjekësor. Lidhur me rastin është arrestuar një mashkull kosovar dhe është sekuestruar një pistoletë me municion. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e Policisë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *