• |
ide | kryesore

Ministria e Jashtme e Serbisë uron Shqipërinë për ditën e Pavarësisë

Arkiva, Lajme, Të funditMinistria e jashtme e Serbisë ka uruar Shqipërinë me rastin e 111-vjetorit të Pavarësisë. Serbia thekson se mezi pret që të forcojnë më tej marrëdhëniet.

“Urimet tona më të sinqerta për kolegët tanë në Ministrinë e Jashtme të Shqipërisë dhe popullit të Shqipërisë me rastin e Ditës së Pavarësisë. Ne mezi presim të forcojmë më tej marrëdhëniet tona miqësore dhe dialogun e ngushtë”, shkruhet në mesazhin e Ministrisë së Jashtme ruse në Twitter.

Ambasada e SHBA në Tiranë, ambasada britanike, Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken, uruan sot Shqipërinë për 111-vjetorin e Pavarësisë5 Comments

  1. Ishalla vjen nje dit qe te uroj dhe Kosoven per pavarsin e saj, dhe pastaj nje dit qe te uroj bashkimin Kosove-Shqiperi.

  2. VIDEO/ Momenti kur u çnderua 28 nëntori: Festa e turpshme e Berishës me tortën gjigande për 100 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë.shellkare e maloke nxitoni me kova e legene te merrni torten e salihut,qe e beri per ju te pa ngopur maloke.

    1. Ti dhe pjella fatkeqe si ti jeni fatkeqesia me e madhe e Shqiperise – njerez pa identitet, ashti si bastardi i Kirstaqit!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *