• |
ide | kryesore

Përmbyset në rrugë makina në Sarandë, shoferi braktis mjetin dhe largohet

Lajme, Të funditNjë automjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në Qafën e Gjinos, në rrugën Sarandë – Kardhiq. Mjeti i aksidentuar është me targa rumune.

Aksidenti ka ndodhur gjatë orëve të natës, ndërsa deri tani nuk është gjetur personi i cili udhëtonte me këtë automjet. Pas aksidentit, drejtuesi ka braktisur mjetin dhe është larguar nga vendngjarja. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe shkakun e aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *