• |
ide | kryesore

Aksident në Bulqizë, makina përplaset me autobusin, lëndohet një 61-vjeçar

Lajme, Të fundit
aksidentet, Aksident, Kosovë, SarandëNjë aksident ka ndodhur në aksin rrugor Qafë Bualli-Bulqizë, ku janë përfshirë automjeti tip “Ford” me drejtues shtetasin G.K., 61 vjeç, me autobuzin me drejtues shtetasin Z.D., 36 vjeç.

Nga përplasja e automjeteve ka mbetur i dëmtuar vetëm shtetasi G.K., i cili po merr ndihmë mjekësore në spitalin e Bulqizës. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *