• |
ide | kryesore

Arrestohet për trafik droge Shefi i Kufirit në Korçë

Arkiva, Lajme, Të funditArrestohet për trafik droge Shefi i Kufirit në Drejtorinë e Policisë së Korçës, Stilain Pasho. Lajmin e njofton Taulant Balla përmes një reagimi.

“Sapo është ndaluar nga Agjencia e Mbikqyrjes Policore një Kryekomisar, me detyrë Shefi i Sektorit te Sherbimeve te Kufirit ne Drejtorine Vendore te Kufirit dhe Migracionit Korçë, i dyshuar për pëfshirje në “Trafikim të narkotikëve”, thotë Balla.3 Comments

  1. Nuk duhet t’ju ketë dhënë përqindjen këtyre monstrave pa e kanë arrestuar.Se tërë trafikantë dhe keminelët kanë vënë në krye të policisë këta motër-gra qirët e qeverisë.

  2. Po keputen nji nga nji keto shoket e Ardi Veliut. Do kete te tjere plot!
    Te kerkoje Saldator ai Ferdinand Dervishi tani….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *