• |
ide | kryesore

“Gërdeci”/ Ish-ministri Mediu paraqitet në GJKKO

Lajme, Të fundit
FATMIR MEDIU SPAKIsh-ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu është paraqitur ditën e sotme në seancën që do të zhvillohet ditën e sotme për Gërdecin.

Henrik Ligori nuk ishte prezent për shkak të problemeve shëndetësore, ndërsa Ardian Visha ndodhet jashtë shtetit.

GJKKO ka pranuar që të thërrasë në total 71 dëshmitarët e SPAK mes tyre dhe djali i ish kryeministrit, Shkëlzen Berisha si dhe një numër të madh të dëshmitarëve të palës mbrojtjëse.

SPAK rihapi hetimet për çështjen dhe akuzon Fatmir Mediun për “Shpërdorim detyre” kryer në bashkëpunim, “Shpërdorim detyre”.3 Comments

 1. Gjyqet politike vazhdojnë!

  Meta nën hetim, berisha nen hetim, mediu nën hetim

  rama dhe doshi bejne namin me votat. Kane 10 vjet pushtet por spaku zgjedh të hapë çështje politike

  Po të kish qenë edhe fatos nano rrezik për ramën , do e kish fut mren

 2. Po sigurisht kur je levë e rilindjes patjetër që do hapi gjyqe politike. Këtu është bërë m..I mullar nga rilindja dhe Rama e që kanë kaq shumë për të hetuar ata kthehen në prokurorë politikë si në 45 e mëtej!!!

 3. NJEHRE KURVAT LAVIRE TE PS THONE DEGJONI DREJTESINE
  E ME PAS FLASIN PER DREJTESI TE RE TE VJETER TE LARTE TE ULET ETJ

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *