• |
ide | kryesore

Aksident në Mat, makina e transportit të parave përplas të miturin

Arkiva, Lajme, Të fundit
jetën, Bie nga kati i nëntë i pallatit, ndërron jetë 40-vjeçari në DurrësNjë aksident është shënuar ditën e sotme në Mat, ku një mjet i transportit të parave ka përplasur një fëmijë të mitur.

Bëhet me dije se një blindi i parave i ‘Breçani Security’, ka përplasur një fëmijë të mitur. Fëmija ka qenë duke kaluar rrugën, ku shoferi i mjetit ka humbur kontrollin dhe ka përplasur të miturin.

Fatmirësisht fëmija ka marrë dëmtime të lehta dhe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën, ndërsa shoferi është shoqëruar në polici. Grupi hetimor në drejtimin e Prokurorisë po kryen hetimet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *